English
Česky

Prezentace Koi na výstavě v Třebízi

14. dubna 2009

Stejně jako minulý rok, prezentovali jsme se i letos na výstavě Vítání bonsajového jara, kterou pořádal náš obchodní partner Bambus centrum Kastner v areálu svého okrasného zahradnictví...

Pro chovatele a milovníky japonských Nishikigoi jsem připravili malou prezentaci jednoletých, dvouletých a tříletých importovaných japonských Koi doplněnou o jesetery různých druhů a velikostí.

Kromě prodeje uvedených kategorií ryb jsme poskytovali také informace o chovu Koi a dalších okrasných druhů ryb, o výstavbě, provozu a údržbě zahradních jezírek a o filtračních jednotkách, které jsou neodmyslitelnou součástí celého systému. Na neděli dopoledne pak byla pro všechny zájemce o tuto problematiku připravena přednáška.

Jak naše prezentace na výstavě, která se konala od pátku 10. do 12. dubna vypadala, se můžete podívat na následujících fotografiích:

Eva Štěchová a Luděk ŠtěchJedna z výstavních kádí, vlevo filtrační jednotkaProdej jednoletých japonských Koi - rady při výběruOdlov do inspekční nádobyProhlídka vybraných KoiPříprava na transport...... a jde se domů, do nového prostředí okrasného zahradního jezírkaPředstavení nového filtru z nabídky AlcedorPohled na jednotlivé komoryPodávání informacíDiskuse s návštěvníkyInformace o knize, kterou jsme vydali v roce 2007 a prezentovali i na této výstavěProhlídka japonských KoiNa výstavě jsme se potkali i s našimi stálými zákazníkyNejvětší radost z vystavených ryb mají vždy děti...A teď si vybírám já...Možná budoucí chovatelka NishikigoiBez komentáře...

Pokud se s námi budete chtít potkat na některé z výstav, zveme vás na Rybářské dny 2009 do jihočeských Vodňan. Samozřejmě vás rádi přivítáme i v naší provozovně ve Zlivy, nejlépe po telefonické domluvě na čísle 602 443 858.

Příjemné, i když v nástupu poněkud rychlé, jaro přeje vám i vašim Koi Luděk Štěch

autor: stachsw.cz   design: Jan Junek
Ornafish
Alcedor facebook