English
Česky

Co je u nás nového, aneb podzimní třídění Koi

12. října 2010

Stejně jako každý rok, i letos u nás probíhá třídění Koi z podzimních výlovů...

Během celého roku se u nás musí přetřídit cca 100.000 - 150.000 ks ročka (Tosai),  z čehož největší část práce nás čeká samozřejmě na podzim. Letos jsme lovili i velmi kvalitní Nisai a všechny tyto ryby budou k prodeji na jaře.

Oproti jiným létům již třídíme jenom jednu kategori tzv. prodejní kategorie Alcedor. Jiné kategorie jako třeba A popř. i B, u nás již zákazník nedostane. Vsadili jsme totiž na vysokou kvalitu a tou se řídí i samotné třídění.

Na rozdíl od jiných let se zákazníci mohou na jaře těšit kromě standardních variet také na SHOWU,  SHIRO UTSURI nebo SANKE a navíc máme i KIKUSUI. Zároveň budeme moci nabídnout hodně dvouletých ryb.

Stejně jako každý rok, i letos jsme podnikli cestu do Japonska a vybírali tam Koi nejen pro prodej, ale hlavně pro vlastní chov.

Vážní zájemci se mohou na ryby přijet podívat, popř. i nakupovat také na podzim a v zimě, hlavní nabídku od nás ale očekávejte tradičně v jarních měsících.

Hezký zbytek roku přeje všem milovníkům Koi Luděk Štěch

Pohled na současnou realitu dnešních dní - třídění kaprů Koi z podzimních výlovůTřídění se provádí ručně, ryba po rybě...Dobrá nebo méně kvalitní? Jak byste rozhodli vy...Typický český maskáč do naší nabídky nepatří...Pohled na kolébku s dosud nevytříděnými KoiUkázka KIKOKURIU, DOITSU YAMATO NISHIKI Ukázka KOHAKU, DOITSU KOHAKU Ukázka KI-UTSURI, HI-UTSURI, SHOWA, GIN SHIRO UTSURIV naší nabídce budou v příštím roce i ryby starší...

autor: stachsw.cz   design: Jan Junek
Ornafish
Alcedor facebook